Rica Residence, Sentul

1 Jalan Perhentian, Sentul, Kuala Lumpur

RM 2,999 /mo

3

BT

3

BM

1,098

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501349962
check-small-f
1,098 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.73 psf (lantai)

Tentang Rica Residence

Dual-key 2r2b and studio, below market rate

Rica Residence
Dual-key unit
2 bedrooms, 2 bathrooms unit
And studio unit
1098sf
RM3000

www.w*****
Contact Lau NOW for more details
------
Rica Residence
** Strategic location
- 50 meter to the bus station (head to Monorail Chow Kit & LRT Titiwangsa)
- 300m to MRT Sentul Barat station
- 1.4km to LRT Titiwangsa/Sentul
- 5-6km to Klcc/Kl Sentral

All RIGHTS are reserved.
The owners are welcome to list. Thank you.

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,999 /mo.
1 Jalan Perhentian, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,098 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian