(Facing Main Road) Sentul, Sentul Point, Maxim Citylights, Jalan ipoh, Sentul Boulevard, Sentul

Sentul, Kuala Lumpur

RM 12,500 /mo

2,196

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500834157
check-small-f
2,196 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.69 psf (lantai)

Tentang (Facing Main Road) Sentul, Sentul Point, Maxim Citylights, Jalan ipoh, Sentul Boulevard

Sentul Facing Main Road Ground Floor Shop for Rent

Sentul Facing Main Road Ground Floor Shop for Rent

- For Rent
- Ground Floor
- Facing Main Road
- Prime Location
- Size 2196sf
- Rental RM 12.5k

*Many Units Available on hand*

Kindly Call/WhatsApp *Jun How -***** * for viewing arrangement (REN 54558)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 12,500 /mo.
Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,196 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]