Serene Heights, Semenyih

Jalan Serene, Serene Heights, Semenyih, Selangor

Boleh dirunding

RM 569,000

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 406.43

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501360952

Tentang Serene Heights

Double Storey Terrace Dahlia Serene Heights Bangi

DOUBLE STOREY TERRACE DAHLIA SERENE HEIGHTS BANGI
=====================
PRICE : RM 569K NEGO
=====================
.
DETAILS:
– Freehold Non bumi lot
– Individual Title
– Built Up: 1,943sqft (Approx)
– Land area: 1,400 sqft (20’ x 70’)
– 4 Bedrooms 3 Bathrooms

SILK Highway

Yasmin Sulaiman - (REN28021)
www.w*****
IQI Realty Sdn Bhd
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 569,000.
Jalan Serene, Serene Heights, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,943 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]