Semenyih Integrated Industrial Park, Kampung Sungai Lalang, Semenyih

Jalan Semenyih Integrated 1, Kampung Sungai Lalang, Semenyih, Selangor

RM 3,780 /mo

6,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501251861
check-small-f
6,300 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.60 psf (tanah)
check-small-f
Leasehold

Tentang Semenyih Integrated Industrial Park

Semi Industrial Warehouse Space

Available For Rent
Semenyih Jalan Sungai Lalang
Semi Factory

** Warehouse Preferred

Height 25’-28’
100amp
No CF

6300sqft (70x90) RM 3780/month
8400sqft (70x 120) RM 5040/month
14700sqft (70x210) RM 8820/month
11000sqft (70x160) RM 6600/month
20000sqft (140x150) RM 12k/month
13300sqft (110x120) RM 7980/month

PropNex Realty Sdn Bhd
Raiden Soon
0*****
0*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 3,780 /mo.
Jalan Semenyih Integrated 1, Kampung Sungai Lalang, Semenyih, Selangor.
6,300 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian