Selayang Point, Taman Pinggiran, Selayang

Jalan SP1, Taman Pinggiran, Selayang, Selangor

RM 1,400 /mo

3

BT

2

BM

1,010

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501270221
check-small-f
1,010 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.39 psf (lantai)

Tentang Selayang Point

Selayang Point Condo For Rent

Selayang Point Condo For Rent

- Partial furnished

- 1010 sqft

-3 bedroom

-2 bathroom

- 1 carpark

- Air cond -4

- 2 water heater

Kindly contact 0***** Vicky Tay for viewing arrangement.
#110662

Owner are welcome to list !!!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,400 /mo.
Jalan SP1, Taman Pinggiran, Selayang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,010 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian