Selayang 18, Selayang

Persiaran 3 Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor

View to Offer

RM 1,999 /mo

3

BT

2

BM

1,265

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501337020
check-small-f
1,265 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.58 psf (lantai)

Tentang Selayang 18

Fully furnish and Renovated, 2 car park, Ready move in, View anytime

Selayang, Selayang 18 move in condition for RENT (357967)

- 1265 sf
- 3 rooms, 2 baths, 2 car park
- Built in kitchen cabinet
- Built in aircon and water heater
- Fully furnish with move in condition
- Middle level

Kindly contact for arrange viewing (Eva 0***** )

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,999 /mo.
Persiaran 3 Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,265 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian