Selayang 18, Selayang

Persiaran 3 Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor

RM 2,000 /mo

3

BT

2

BM

1,265

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500284740
check-small-f
1,265 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.58 psf (lantai)

Tentang Selayang 18

Selayang 18 Condo 3 Bedrooms Good condition unit ready to move in !

For Rent

Selayang 18 @ Bandar Baru Selayang
Fully furnished
-1265sqft
-3bedrooms 2 bathroom
-balcony
-Car park

Rental: RM2,000

For more details and viewing appointment please WhatsApp/Call:
π™’π™π™–π™©π™¨π˜Όπ™₯π™₯ π˜Ώπ™žπ™§π™šπ™˜π™©
0***** Bowie
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Persiaran 3 Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,265 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]