Lakeview Apartments, Selayang

- Jalan Sungai Tua, Selayang, Selangor

RM 950 /mo

3

BT

2

BM

850

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102390386
check-small-f
850 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.12 psf (lantai)

Tentang Lakeview Apartments

Lakeview Apartment 850sf 3r2b Selayang Batu caves Taman Jasa Perwira

GT Nelson Realty Sdn Bhd
Jamie Leong 0*****

====================================
Apartment for rent at Lake View Apartment, Taman Jasa Perwira, Batu Caves, Selangor.

- 3r2b
- 850sf
- 1 car park
- Furnished with lightings and Ceiling fans in living hall and each bedrooms, etc
- Available on Now !!!

Rental per month : RM 950.00

==============================================
For serious Tenant only. Kindly contact for
viewing arrangement.

Call / SMS / Whatapps
Jamie Leong

*** Dear Owner, If you have any property willing
to SALE / RENT. Kindly to contact Jamie Leong
0***** , We will provide one-stop solutions
follow by step Bank advise, Bank valuation and

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 950 /mo.
- Jalan Sungai Tua, Selayang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GT NELSON REALTY SDN BHD [ E (1) 1836 ]