The Era @ Duta North, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut

Jalan Segambut, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur

RM 2,500 /mo

2+1

BT

2

BM

893

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200519776
check-small-f
893 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.80 psf (lantai)

Tentang The Era @ Duta North

Fully Furnished Unit For Rent

The Era Residence
Segambut | Kuala Lumpur

Details:
-893sf
-2Room 2Bath
-2Carpark Provided

# Rental RM 2500 #
# Rental RM 2500 #
# Rental RM 2500 #
-------------------------------------------------------
Benson Ng
018*4000*648
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRESTIGE REALTY [ E (3) 1120 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Segambut, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 893 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRESTIGE REALTY [ E (3) 1120 ]