Scenaria @ North Kiara Hills, Segambut

Jalan 6/38a Jalan 6/38a, Off Jalan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur

RM 2,500 /mo

3+1

BT

3

BM

1,262

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501010018
check-small-f
1,262 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.98 psf (lantai)

Tentang Scenaria @ North Kiara Hills

Scenaria north kiara condo for rent

Scenaria condo for rent
-1262sf
-newly repaint
-4air con, cooker hood and job, open wardrobe , dining sets, tv, tv cabinet
-asking price RM2,500 view to offer
Kindly contact Joshua chow 0***** to arrange viewing appointment !

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN.BHD.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan 6/38a Jalan 6/38a, Off Jalan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,262 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN.BHD.

agency logo