Prima Tiara 1, Segambut

Segambut, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 1,300 /mo

3

BT

2

BM

916

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501074661
check-small-f
916 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.42 psf (lantai)

Tentang Prima Tiara 1

Good Condition For Rental

Prima Tiara 1 Apartment @ Segambut

- 916 sq ft
- 3 room 2 bath
- 1 carpark
- Partly Reno
- ⁠Freehold
- ⁠Strata Title
- Level 20 highest floor

Asking Rental Rm 1300

Kindly Contact O|8_2628_768 Carson Lee for viewing
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,300 /mo.
Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 916 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]