Plaza Sinar Apartment, Segambut

Jalan 8/38d Jalan 8/38D, Off Jalan Lang Emas, Segambut, Kuala Lumpur

RM 1,350 /mo

3

BT

2

BM

818

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501234184
check-small-f
818 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.65 psf (lantai)

Tentang Plaza Sinar Apartment

Rental Apartment With 3 Bedrooms At Jalan 8/38D

Plaza Sinar Aparment
Rm1350
3bed2bath
1carpark
818sqft
New paint
Ready move in

Remark:
If tenant want fridge /washing owner can consider

Spacious 3 bedrooms and 2 bathrooms apartment, 818 sqft
- Located in Jalan 8/38D, Off Jalan Lang Emas, Malaysia
- Just 1.2 km to the nearest MRT station for easy commuting
- Close to schools like SK Jalan 8 and SMK Sri Subang
- Supermarkets such as AEON and Tesco nearby for daily shopping
- Shopping malls including Subang Parade and Empire Subang within 5 km
- Ideal for families seeking convenience and comfort
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1766 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,350 /mo.
Jalan 8/38d Jalan 8/38D, Off Jalan Lang Emas, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 818 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1766 ]