Pangsapuri Nilam, Segambut

Jalan 18/38A, Off Jalan Segamat, Segambut, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 1,399 /mo

2

BT

2

BM

650

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501255488
check-small-f
650 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.15 psf (lantai)

Tentang Pangsapuri Nilam

Partly furnished/ Low Floor/ Facing Residential

Hi, Alex Seet here.
Call / WhatsApp: O1O-3O3 8161

Actual unit photo — Let me show you this unit.
------------------------------------------------------

>Unit Highlight: -
___________________
Segambut Sri Sinar, Nilam Apartment For Rent
- 650sf
- 2 rooms 1 baths
- 1 car park
- Built in wardrobe, kitchen table top and kitchen cabinet
- Built in 1 aircond and 1 water heater - Partly furnished with with sofa, coffee table, dining table set, bedroom sets, shoes rack and washing machine
- Facing Residential - Low floor
_____________________________________
**Interested?
If this unit matches what you're looking for,
I can arrange the Viewing at your convenience.

Alex Seet I REN60651
+O1O-303/8161

>Owner Are Welcome To List As Well<
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,399 /mo.
Jalan 18/38A, Off Jalan Segamat, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara