Amandari, Segambut
6 No. 6 Jalan 30/38A, Taman Sri Sinar, 52100 Segambu, Segambut, Kuala Lumpur
RM 630,000
3+1
BT
3
BM
1,593
kps
RM 395
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Amandari
Freehold, 1593sqft, 2carpark
Amandari Condominium, Segambut
SALE PRICE : RM 630k
Unit Info
- Freehold
- 1593 sqft
- 3+1 bedroom 3 bathroom
- Part reno
- Kitchen cabinet
- Partial furnish
- 2 cover car park
=================
Ethan 018*668*5176
Ethan 018*668*5176
Ethan 018*668*5176
SALE PRICE : RM 630k
Unit Info
- Freehold
- 1593 sqft
- 3+1 bedroom 3 bathroom
- Part reno
- Kitchen cabinet
- Partial furnish
- 2 cover car park
=================
Ethan 018*668*5176
Ethan 018*668*5176
Ethan 018*668*5176
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 630,000.
6 No. 6 Jalan 30/38A, Taman Sri Sinar, 52100 Segambu, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,593 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.