Taman Yayasan, Buloh Kasap, Segamat
Buloh Kasap, Segamat, Johor
Boleh dirunding
RM 520,000
4
BT
3
BM
3,200
kps (tanah)
RM 162.50
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Yayasan, Buloh Kasap
For Sale : Semi-D Terrace @ Taman Yayasan, Buloh Kasap Segamat .
FOR SALE : Taman Yayasan Buloh Kasap Segamat SEMI-D Terrace.
Taman Yayasan Buloh Kasap Segamat
SEMI-D Terrace
Bumi lot
4 bedrooms 3 bathrooms
Leasehold (until 2110)
Built up: 1,008 sqft approx.
Land Area – 297.29 sqm = 3,200 sqft.
Nearby/Amenities
==============
300 mtr ke Masjid Jamek Taman Yayasan Segamat
3km to PETRONAS Gas Berhad
2.7km to Billion Pasaraya (Yayasan)
1.6km to Pasar Borong Segamat
2 KM ke SMK Buluh Kasap Segamat
3.8 KM ke SK Buloh Kasap Segamat
8 KM ke Pekan Segamat
==========================
Selling Price : RM520,000 (nego)
==========================
Interested please contact:
Call or Whatsapp
NAZRI -*****
REN 67450
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR
ESP PROPERTIES / ELITE GROUP
Taman Yayasan Buloh Kasap Segamat
SEMI-D Terrace
Bumi lot
4 bedrooms 3 bathrooms
Leasehold (until 2110)
Built up: 1,008 sqft approx.
Land Area – 297.29 sqm = 3,200 sqft.
Nearby/Amenities
==============
300 mtr ke Masjid Jamek Taman Yayasan Segamat
3km to PETRONAS Gas Berhad
2.7km to Billion Pasaraya (Yayasan)
1.6km to Pasar Borong Segamat
2 KM ke SMK Buluh Kasap Segamat
3.8 KM ke SK Buloh Kasap Segamat
8 KM ke Pekan Segamat
==========================
Selling Price : RM520,000 (nego)
==========================
Interested please contact:
Call or Whatsapp
NAZRI -*****
REN 67450
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR
ESP PROPERTIES / ELITE GROUP
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 520,000.
Buloh Kasap, Segamat, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,008 kps.