Meritus Residensi, Seberang Perai

Jalan Baru,, Seberang Perai, Penang

RM 2,150 /mo

3

BT

2

BM

1,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501258575
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.15 psf (lantai)

Tentang Meritus Residensi

Meritus Residence For Rent|Fully Furnish & Renovation|Near Evoke Perai

Meritus Residence For Rent
Nice Unit at Perai
========
Rm 2200
========
Build up: 996 sqft
Freehold
3 room + 2 bathroom
2 Car Parks
Fully Furniture & Renovation

【𝐒𝐭𝐫𝐚𝐭𝐞𝐠𝐢𝐜 𝐋𝐨𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 】
Mini market & Laundry at lower floor
* 1 min to North South Highway
* 2 min to Megamall & Pacific
* 3 min to Penang Bridge
* 4 min to Perai factory area
* 5 min to Sunway Carnival Mall
* 5 min Chai Leng Park
* 5 min to Bank

* 1km to famous shop lot
* 2km to Mydin Hypermarket
* 3.5km to Politeknik College
* 4km to Mcdonald & Starbuck
* 4.5km to Hospital Seberang Jaya
* 5km to KPJ Penang Hospital
* 6km to Bagan Specialist Hospital
* 7km to Icon City & Auto City

-------------------
Please Call Jeff Lau 0***** For Viewing Arrangement
DEAR VALUED OWNERS:
Planning to SELL or RENT, we are mostly welcome.
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Basketball court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

A-Plus Property Consultants

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,150 /mo.
Jalan Baru,, Seberang Perai, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

A-Plus Property Consultants