Sunway Business Park, Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya

Sunway Business Park, Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya, Penang

RM 1,499 /bulan

1

BM

807

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200469814
check-small-f
807 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.86 psf (lantai)

Tentang Sunway Business Park

Sunway Business Park (Seberang Jaya) First Floor Shop Lot for Rent

Sunway Business Park|Seberang Jaya
First Floor Shop Lot for Rent

物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬
➤ Built Up面积:807 sqft
➤ Toilet 厕所:1

出租价格 𝐑𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 𝐏𝐫𝐢𝐜𝐞
➥ RM1500

Real Estate Negotiator (BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
We will provide you most professional service
and let you have your ideal home.
𝐏𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 / 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩 :
𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价,
我们将会提供您最专业的服务,
以让您拥有您所理想的家园。
详情请联系:𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,499 /bulan.
Sunway Business Park, Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 807 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD