Hijauan Saujana, Saujana

Persiaran Golf, Saujana, Selangor

RM 1,600 /mo

1

BT

1

BM

651

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105794788
check-small-f
651 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.46 psf (lantai)

Tentang Hijauan Saujana

Hijauan Saujana, Saujana, Ara Damansara

Fully furnished Unit for Rent:

651 sf
1 bedroom, 1 bathroom
1 Carpark

Welcome to whatsapp/ call 0***** for viewing appointment or For more information:-

* DISCLAIMER *
House & Road Number is not allow to shared to protect owner's and tenant's privacy
Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is always welcome.

Thanks & Regards
Josephine
REN 33340

Owners are welcome to list Petaling Jaya& Kepong property.
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Persiaran Golf, Saujana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 651 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian