Rawang Integrated Industrial Park, Rawang Integrated Industrial Park Kundang, Rawang

Jalan R 2/2 Kawasan Industri Rawang Intergrated, Rawang Integrated Industrial Park Kundang, Rawang, Selangor

RM 36,000 /bulan

24,000

kps

loading-bay-o

Sedia untuk Dimasuki Kilang Berkembar

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Berkembar untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200281769
check-small-f
24,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.50 psf (lantai)
check-small-f
Sedia untuk dimasuki

Tentang Rawang Integrated Industrial Park

2 units Large Factory with Ccc and 1000amps Ready To Move In

Factory For Rent

-Location: Rawang Integrated Industrial Park
-Land Area: 80’ x 300’
-Built-Up Area:
• A Unit: Approx. 32,000 sq ft
• B Unit: Approx. 24,000 sq ft

Specifications:
• Power Supply: 1,000 Amps
• Ceiling Height:
>Eave: 30 ft
>Ridge: 33 ft
• Certificate of Completion and Compliance (CCC): Obtained

- Newly built office for better corporate image

Usage:
• Suitable for office, production, and warehouse operations

Rental Rate:
- A: RM48,000 / mth
- B: RM36,000 / mth

Call or WhatsApp for more details:
Winston Chong
016| 2116| 116

Wai Yee
012| 297| 2488
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 36,000 /bulan.
Jalan R 2/2 Kawasan Industri Rawang Intergrated, Rawang Integrated Industrial Park Kundang, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 24,000 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Esprit Estate Agent Sdn. Bhd.