Coworking FULL FURNISH 20000sf Office Oakland Lake View Square Seremban 2 Gateway Bukit Kepayang, Pusat Komersial Oakland, Rasah

Oakland Square, Taman Bukit Kepayang, Pusat Komersial Oakland, Kawasan Perindustrian Oakland, Seremban, Seremban 2, S2, Seremban Gateway, Kemayan Square, Pusat Komersial Oakland, Rasah, Pusat Komersial Oakland, Rasah, Negeri Sembilan

Negotiable

RM 50,000 /mo

10+

BM

20,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500898042
check-small-f
20,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.50 psf (lantai)

Tentang Coworking FULL FURNISH 20000sf Office Oakland Lake View Square Seremban 2 Gateway Bukit Kepayang

Coworking Office Oakland Lake View Square Seremban 2 Bukit Kepayang

Office Space For Rent @ Oakland Commerce Square, Seremban 2
- Prime Location | Nearby Lotus's Seremban 2

* Co-Working Space | Private Offices | Meeting Room | Event Space | Auditorium
* Space Is Creatively for SME, Startups, Teams, Freelancers, Remote Workers, Event Planner, Students and Internship
* Fully Furnishings with Airconds
* Fit Up to 250 Staffs with Covered Car Parking Space

# Office Space ( Coworking Space )
# Built Up : Approx 20,000 sqft

Asking Rental : RM 50,000 / month
**Option Rent Portion Can Be Discuss

Authorize Agent Direct Owner
SHANE KHOW +6*****
Senior Negotiator (REN 09703)
CID Realtors Sdn Bhd ( KL HQ )
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 50,000 /mo.
Oakland Square, Taman Bukit Kepayang, Pusat Komersial Oakland, Kawasan Perindustrian Oakland, Seremban, Seremban 2, S2, Seremban Gateway, Kemayan Square, Pusat Komersial Oakland, Rasah, Pusat Komersial Oakland, Rasah, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 20,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.