PAR 3, Putrajaya

Lebuh IRC, Ioi Resort, Putrajaya

RM 5,500 /bulan

3

BT

3

BM

1,668

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk disewa
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501330373
check-small-f
1,668 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.30 psf (lantai)

Tentang PAR 3

Fully Furnish, 1668sf with Balcony, Facing golf course view

PAR 3 CONDO @ IOI RESORT for RENT
===================================

** Exclusive Condo
** 1668sf with balcony
** 3 rooms 3 baths
** 2 car park
** Facing Golf course view
** Fully furnish
** 4-tier security
** Strategic location
** Nearby Nexus , IMAS, Rafflesia and few Universities
** Surrounding by a relaxing ambience
** Walking distance to IOI City Mall

-------------------------------------------------
Call Wendy @ 0***** for viewing appointment now
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

security-access-control-o

Kawalan keselamatan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215/10 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /bulan.
Lebuh IRC, Ioi Resort, Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 1,668 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215/10 ]

agency logo