Antara Residence, Putrajaya

Jalan P5, Presint 5, Putrajaya

Negotiable

RM 2,100 /mo

1+1

BT

1

BM

780

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501353198
check-small-f
780 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.69 psf (lantai)

Tentang Antara Residence

For Rent - Antara Residence (Fully Furnished with Private Garden)

Size : 780 sf
Bedrooms : 1 + 1
Bathrooms : 1
Car parks : 1

- Parking

Asking Rental : RM 2,100 (nego)

For more info and viewing purposes, kindly contact;

Dyana (PEA 1952)
0*****
ERA Realtor
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chester Properties Sdn Bhd (HQ)

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,100 /mo.
Jalan P5, Presint 5, Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 780 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chester Properties Sdn Bhd (HQ)