Antara Residence, Putrajaya

Jalan P5, Presint 5, Putrajaya

View to Offer

RM 2,300 /mo

2

BT

2

BM

924

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500999268
check-small-f
924 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.49 psf (lantai)

Tentang Antara Residence

Fully Furnished Antara Residence Condo, Presint 5, Putrajaya

For Rent:
Antara Residence Service Residence, Presint 5, Putrajaya

Asking Rental: Rm2,300/month

Details:-
Size: 924 sqft
2 bedroom + 1 utility room
2 bathroom
1 carpark

Interested? Contact Me Now!

Amirruddin Abdul Rahman (PEA 2988)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****

security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
Jalan P5, Presint 5, Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 924 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.