The Wharf Residence, Taman Tasik Prima, Puchong

Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 420,000

3

BT

2

BM

1,176

kps

RM 357.14

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501363742

Tentang The Wharf Residence

Puchong specialist

The Wharf Residence @ Taman Tasik Prima Puchong
For sale RM 420K

- 1176 sqft
- 3 + 1 Bedrooms 2 Bathrooms
- Kitchen cabinet
- Air conditioner
- Balcony facing lakeview
- 1 car park

Property Owners Welcome to List - Kuala Lumpur & Selangor

Are you looking to sell, rent, or buy property? I provide professional real estate services across Kuala Lumpur and Selangor for all categories of properties.

Services Provided:
Residential (Houses, Condos, Apartments)
Commercial (Shop lots, Offices)
Industrial (Factories, Warehouses)
Land (Residential, Commercial, Industrial, Agricultural)

Why list with me?
I offer comprehensive market coverage and dedicated service to ensure your property reaches the right buyers or tenants quickly.

Contact Andy Ng today:
013
3616
818

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

TFMJ PROPERTY CONSULTANTS SDN BHD [ VEPM (1) 0046 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,176 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

TFMJ PROPERTY CONSULTANTS SDN BHD [ VEPM (1) 0046 ]