The Wharf Residence, Taman Tasik Prima, Puchong

Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor

RM 1,450 /mo

2+1

BT

2

BM

818

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501319813
check-small-f
818 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.77 psf (lantai)

Tentang The Wharf Residence

The Wharf Residence 2 Rooms 2 Baths Apartment for Rent. Nearby Schools

The Wharf Residence. 2 Rooms 2 Baths Apartment for RENT.

818sf
2 rooms 2 baths
1 car park 1 external storeroom

Partially furnished with Kitchen Cabinet, Hood, Hob, Air Conditioners, Water Heaters, Queen Size Beds, Fridge, Washing Machine, TV, Wardrobes, dining set.

Facilities: Swimming Pool, Gym, Jogging track, Multipurpose Hall.

Amenities: Schools, AEON Big, Lotus’s, Hero Market, Dominos, KFC, Pizza Hut, 99 Speedmart, Zus Coffee, KK Mart, 7-Eleven, Soru Station.

Easily accessible via LDP, ELITE, MEX, SKVE.

Contact 0***** for viewing.

#TheWharfResidence #ivyChong #TheRoofRealty #PuchongProperty #KLProperty #ApartmentForRent
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,450 /mo.
Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 818 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]