The Cruise Residence, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Lebuh Puteri, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 1,950 /mo

2

BT

2

BM

861

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501130032
check-small-f
861 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.26 psf (lantai)

Tentang The Cruise Residence

The Cruise Residence, Bandar Puteri Puchong for Rent

The Cruise Residence, Bandar Puteri Puchong for Rent ~~~

-Rental Rm1950
-861sqft
-2Bedrooms
-2Bathrooms
-2 car parks
- AC
-2 water heater
-Fully Curtains (all rooms and living hall)
-Wardrobe in all rooms
-Kitchen Cabinet
-Washing Machine
-Fridge
-Door bell

Appreciate to view with appointment!!!
Please call/whatsapp for more information & viewing arrangement
Leona Wong REN 72427 : 0***** / www.w*****

Jacuzzi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,950 /mo.
Lebuh Puteri, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 861 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo