Taman Meranti Jaya, Puchong

Jalan Meranti Jaya, Taman Meranti Jaya, Puchong, Selangor

Negotiable

RM 1,380,000

5

BT

5

BM

2,500

kps (tanah)

RM 552.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2.5 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500772777
check-small-f
1,680 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Meranti Jaya

2.5 Storey Corner Terrace @ Jalan MJ2, Taman Meranti Jaya, Puchong

Asking Price: RM 1.38 Mil

Property Details:
• Location: Jalan MJ2, Taman Meranti Jaya, Puchong
• 2.5 Storey Terrace (Corner Unit)
well done , nicely renovated , kitchen modern and well condition
• 5 Bedrooms
• 5 Bathrooms
• Built-up: 1,680 sqft
• Land Area: 2500sqsqft
• Partially Furnished

Highlights:
• Corner unit with larger land size
• Extra outdoor space suitable for extension, garden or additional parking
• Functional layout ideal for multi-generation living
• Bright and well-ventilated
• Located in a peaceful and established residential area

Suitable for own stay or long-term investment.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,380,000.
Jalan Meranti Jaya, Taman Meranti Jaya, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,680 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]