Sky Condominium (Skyz Residence), BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

Persiaran Puchong Jaya Selatan, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor

RM 1,800 /mo

3

BT

2

BM

1,109

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501237170
check-small-f
1,109 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.62 psf (lantai)

Tentang Sky Condominium (Skyz Residence)

Eco Sky Residence - Semi-Furnished Available For RM1800

Eco Sky Residence for Rent
@ Jalan Kuching, Kuala Lumpur
– 1109sf
– 3 bedrooms, 2 bathrooms, 1 carpark
– Semi-furnished with bed frame, mattress, blackout curtain, refrigerator, air-conditioning, sofa set, microwave oven, cooking stove, washing machine.
– block A

Ref: VH-350343
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
Persiaran Puchong Jaya Selatan, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,109 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian