Taman Perindustrian Puchong, Puchong

Jalan Tpp, Jalan PBP, Puchong Utama, Tpk, Taman Perindustrian Puchong, Puchong, Selangor

RM 16,000 /bulan

4,800

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Berkembar untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200140390
check-small-f
4,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
8,400 kps luas tanah
check-small-f
RM 3.33 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Taman Perindustrian Puchong Factory For Rent

Taman Perindustrian Puchong

Property Specs:
===============
* Land area: 8,400sf
* Built up: 4,800sf
* 100amps
* Matured Industrial area
* Accessibility to LDP, KESAS, SILK, ELITE, NKVE
* Rental Rm 16,000

For viewings and enquires, feel free to contact Raymond Chong at
012=979-7002

*DISCLAIMER* To protect owner’s privacy, pictures shown are for illustration purpose only. Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is welcome.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,000 /bulan.
Jalan Tpp, Jalan PBP, Puchong Utama, Tpk, Taman Perindustrian Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,800 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]