Puchong Corner Shop Lot Ground & 1st Floor Hot Location, Puchong

Puchong, Selangor

RM 42,000 /mo

4

BM

6,500

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500840671
check-small-f
6,500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.46 psf (lantai)

Tentang Puchong Corner Shop Lot Ground & 1st Floor Hot Location

Puchong Corner Shop Lot Ground & 1st Floor Hot Location

Puchong Ground & 1st Floor Shop Lot For RENT

- Hot Location
- Build Up Approx 6500sqft
- Land Area 3500sqt
- Rental RM42000.00

For more info Call or Whatsapp
Allen 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WORLDTREE PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0229 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 42,000 /mo.
Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,500 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WORLDTREE PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0229 ]

agency logo