Pangsapuri Sri Alpinia, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 1,200 /mo

3

BT

2

BM

786

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500722141
check-small-f
786 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.53 psf (lantai)

Tentang Pangsapuri Sri Alpinia

Sri Alpinia Bandar Puteri Apartment in Puchong

Rent / Sewa : Rm1,300.00

Built up : 786 sq.ft.
3 Bedroom 2 Bathroom / 3 Bilik Tidur 2 Bilik Air
Fully Furnished Unit
Available for Immediate Move-In

Close to Various Amenities:
a) SK Pusat Bdr Puchong, SMK Pusat Bdr Puchong, SK Puchong Utama, SRJK Han Ming & SJK Kheng Chee
b) Columbia Asia Hospital Puchong & KPMC Puchong
c) LDP, KESAS & Puchong-Sungai Besi (Bukit Jalil) Highway
d) LRT Station & Public Transport nearby
e) Easy Access to Taman Kinrara, Bandar Kinrara, Puchong Jaya, Petaling Jaya, KL, Shah Alam
f) IOI Mall, Lotus, Setiawalk
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

OTHER AGENCIES

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 786 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

OTHER AGENCIES