O'hako Residence, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor

Negotiable

RM 2,500 /mo

3

BT

2

BM

955

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501274109
check-small-f
955 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.62 psf (lantai)

Tentang O'hako Residence

For rent Beautiful condo at Pchg Jaya, 3 rooms 2 baths, partially

For rent
Ohako Residence Puchong Jaya
Build up : 955sf
3 rooms 2 baths
2 car park
partially furnished
Asking rental : 2500*
negotiable
View to appreciate
pm for viewing
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 955 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321 ]

agency logo