O'hako Residence, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor

RM 1,600 /mo

2

BT

2

BM

815

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102572975
check-small-f
815 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.96 psf (lantai)

Tentang O'hako Residence

Serviced residence for Rent

More Information & Viewing:-
Welcome Contact: 0***** (Chris Tan)

FOR RENT / FOR SALE

O'Hako Residence
Address : Bandar Puchong Jaya,47100,Selangor
Property Details
* 815 sq
* Partly Furnished
* 2R
* 2B
* Move in Condition
* Asking Rental RM 1.4K (Viewing to offer)

Special Features:
-7min to Ioi Mall
-8 min drive to Sunway Pyramid
-1.4km to Taylor's Lakeside College
-Opening of new road that will break out into KESAS from O'Hako

Rental
Type X: 2R + 2B – 815sq ft (without balcony)
Type Y: 3R+2B ─ 955sq ft (without balcony)
Type Z: 3R+2B ─ 1002sq ft (with balcony)

-Sauna
-24 hours security
-Swimming pool
-Wading pool

Welcome For Viewing Contact :

Chris Tan
0*****
The Roof Realty SDN BHD
www.h***** 'hakoResi dents
www.h***** 'hakoResi dents
www.h***** 'hakoResi dents
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Clubhouse

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Pipit, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 815 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo