Le Pavillion, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Jalan Puteri 7/8a, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

Negotiable

RM 3,000 /mo

3

BT

2

BM

1,259

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501199871
check-small-f
1,259 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.38 psf (lantai)

Tentang Le Pavillion

In excellent move-in condition!

Le Pavilion @ Bandar Puteri Puchong

3 bedrooms 2 bathrooms (1259sq.ft)
2 car park

=== Fully Furnished ===
Actual unit photos shown.

~ Viewing available anytime
~ In excellent move-in condition

Rental only RM3000 negotiable

WhatsApp me for a viewing appointment ya
Yi Jun (017 * 3619 * 521) 能华语沟通

* Owners are welcome to list with me too *

asterisk-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/10 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Jalan Puteri 7/8a, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,259 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/10 ]