Bandar Puteri Puchong, Puchong Financial Corporate Centre (Pfcc), Bandar Puteri Puchong, Puchong

Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

View to Offer

RM 9,775 /mo

1,955

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501297547
check-small-f
1,955 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.00 psf (lantai)

Tentang Bandar Puteri Puchong, Puchong Financial Corporate Centre (Pfcc)

Puchong Financial Corporate Centre (Pfcc) @ Bandar Puteri Puchong

PFCC Puchong Financial Corporate Centre @ Bandar Puteri Puchong, Partly Furnished Office

- Open concept workplace
- ⁠Nice decoration & Cabinet
- ⁠Nice Wet Pantry
- ⁠Provision of install aircond split unit

Features:
Ready ceiling with lighting
Inclusive centralised air conditioning system

Facilities:
- Raised-flooring & centralized air-conditioning provided
- Dual-feed power source for full power-redundancy
- 24/7 security & CCTV surveillance
- Interconnected basement car parks
- Walking distance to TPP LRT Station

**********************
Build up: 1,955sf
Rental RM RM 9775
**********************

Kindly contact 016*324*8822 for further information
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

asterisk-o

Covered car parking

asterisk-o

Security guard

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 9,775 /mo.
Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,955 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

agency logo