Aseana Puteri, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Jalan Puteri 9/1 Jalan Puteri 9/1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 1,950 /mo

3

BT

2

BM

1,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107604824
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.50 psf (lantai)

Tentang Aseana Puteri

Aseana Puteri @ Bandar Puteri Puchong For Rent (Fully Furnished)

Very convenient and 5-8 minutes to The Cube, McDonald, KFC, Bank institutions, Schools , Jaya Grocer, LRT Bdr Puteri Station, Hero markets, Lotus, Puteri Mart, Columbia Hospital and others amenities.

Property Details:
* Built up: 1300 sqft
* 3 bedrooms & 2 bathrooms
* Fully Furnished unit
* Kitchen Cabinet
* Aircon
* Fridge
* 2 Car Park

**Owners are welcome to list**

Call For More Details and Viewing Appointment:
Jeffrey Yap
REN61306
( 019 * 599 * 2188 )
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,950 /mo.
Jalan Puteri 9/1 Jalan Puteri 9/1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo