2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 619,000

1+1

BT

2

BM

775

kps

RM 798.71

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2027
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501331120

Tentang 2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong

2Rio @ Bandar Puteri Puchong

Spacious & Luxurious Living – Your Dream Home Awaits in Puchong!

Fully Residential Title – A True Home, Not a Commercial Hybrid
Low-Density Community – Only 632 Exclusive Units Across 2 Blocks
Private & Comfortable – Just 10 Units Per Floor for Maximum Privacy

Thoughtfully Designed Layouts:
Type A – 775 sqft | 1+1 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks
Type B – 958 sqft | 3 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks
Type C – 1,001 sqft | 3 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks

Enjoy spacious living, modern comfort, and a peaceful environment in the heart of Bandar Puteri Puchong.

Photo for illustration purpose only.

Interested? Please call for viewing appointment today!

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Showcase Properties - Damansara Perdana

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 619,000.
Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Showcase Properties - Damansara Perdana