2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 2,600 /mo

3

BT

2

BM

1,012

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501346065
check-small-f
1,012 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.57 psf (lantai)

Tentang 2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong

2rio Residence At Bandar Puteri Puchong

• 775 sq ft
• 2bedroom, 2bathroom, 2 carpark
• Build in kitchen cabinet
• 2 water heaters
• air-cond
Asking Rental Rm2200- Rm2900

• 1012 sq ft
• 3bedroom, 2bathroom, 2 carpark
• Build in kitchen cabinet
• 2 water heaters
• air-cond
Asking Rental Rm2600- Rm3500

Many unit on hand

Contact for more detail / viewing
CL Khoo
M | +6O1239O36O3
Registered REN 24898
=====================
OWNER ARE WELCOME TO LIST
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,012 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo