Port Klang Free Zone, West Port, Port Klang (Pelabuhan Klang)

Jalan FZ2-P5/KS 12, Kampung Perigi Nenas, West Port, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor

RM 240,000 /mo

150,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107540340
check-small-f
150,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.60 psf (lantai)
check-small-f
Leasehold

Tentang Port Klang Free Zone

West port @ pkfz warehouse for rent

West port @ PKFZ warehouse for rent

Build up: 150,000 sf
Ceiling height : 50 ft
Power supply: 200amp
Floor loading : 5 tonnes
With loading bays

Asking : RM 240,000

Photo is not the actual unit, to protect the owner & tenant rights, all the photos are just for illustration purposes only

Pls call : O12-4O15O53 CHIA
REN 16162
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 240,000 /mo.
Jalan FZ2-P5/KS 12, Kampung Perigi Nenas, West Port, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 150,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo