Verando Residence, Petaling Jaya
Jalan PJS 2, Petaling Jaya, Selangor
RM 620,000
3
BT
2
BM
1,148
kps
RM 540
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Verando Residence
Verando Residence for Rent
Verando Residence for Rent
1148 sqft
3 rooms
2 bathrooms
2 car park
fully furnished
basic
facing NPE,Sg Klang dan Sunway Piramid
tenanted (rented until December 2026)
Price: RM620k
Welcomed for any inquiry
Chee- 012-750*1329
1148 sqft
3 rooms
2 bathrooms
2 car park
fully furnished
basic
facing NPE,Sg Klang dan Sunway Piramid
tenanted (rented until December 2026)
Price: RM620k
Welcomed for any inquiry
Chee- 012-750*1329
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
Jalan PJS 2, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,148 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.