Verando Residence, Petaling Jaya

Jalan PJS 2, Petaling Jaya, Selangor

View to Offer

RM 3,000 /mo

3

BT

2

BM

970

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500756997
check-small-f
970 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.09 psf (lantai)

Tentang Verando Residence

Budget-Friendly Rental Close to Sunway Pyramid!!

- Verando Residence PJS 5
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- 970 sqft
- Fully Furnished
- Washing Machines & Dryer Included
- Electric Stove Provided
===================================================
- 3 km to Sunway Pyramid
- 4 km to Taylor's University
- Xpark Golf & Badminton Club just behind
- Easy Access to NPE / LDP / Federal Highway
- Prime Location with Budget-Friendly Price
===================================================
Clean & Tidy. Well-Maintained Unit
Good Security & Good Environment Unit

Contact me to arrange for viewing anytime
0***** Junhong

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Jalan PJS 2, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 970 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian