The Azure Residences, Kelana Jaya, Petaling Jaya

Jalan SS 7/26 Jalan Ss 7/26 Off Paradigm Mall, Damansara - Puchong Highway Ldp, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor

RM 2,400 /mo

2

BT

1

BM

781

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501166619
check-small-f
781 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.07 psf (lantai)

Tentang The Azure Residences

Nice unit for rent

Size : 781sf
Room : 2room 1bath
Fully furnish
May available

Contact for more information and viewing
Have a nice day :)
Joseph Tan(Real Estate Agent)
0*****
Dreamvest Realty SDN BHD
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,400 /mo.
Jalan SS 7/26 Jalan Ss 7/26 Off Paradigm Mall, Damansara - Puchong Highway Ldp, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 781 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

DREAMVEST REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1634 ]