PJ8, Seksyen 8, Petaling Jaya

23 Jalan Barat, Seksyen 8, Petaling Jaya, Selangor

RM 1,900 /mo

1

BT

1

BM

625

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105350662
check-small-f
625 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.04 psf (lantai)

Tentang PJ8

Pj8 service suites for rent

PJ8 Service Suites @ Petaling Jaya, Selangor.

SPECIAL NOTE :
- Spacious layout.
- Size 625sq.ft.
- Nice view, bright & airy.
- Fully furnished with new furniture.
- 1 cover carpark.
- Walking distance to amenities, LRT station.
- 10 mins drive to Mid Valley Mall.

For more information or viewing, please call/SMS/Whatsapp
Jocelyn Tan(Ren 09122), +6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

buildings-o

Business centre

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
23 Jalan Barat, Seksyen 8, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 625 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD Properties Sdn. Bhd.