Parklane Commercial Hub, Kelana Jaya, Petaling Jaya

Jalan SS 7/26, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor

RM 5,200 /mo

2

BM

1,400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501056607
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.71 psf (lantai)

Tentang Parklane Commercial Hub

Ground floor shoplot at Parklane Kelana Jaya

Property details :
* Build up : 1400sqft
* 2 bathrooms
* Partially furnished
* Asking rental : RM5200

Please contact Michelle at 012~6939552 for more information.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,200 /mo.
Jalan SS 7/26, Kelana Jaya, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras