Jaya One Residences, Jaya One, Petaling Jaya

Jaya One Jalan Universiti, Jaya One, Petaling Jaya, Selangor

RM 14,500 /mo

3,788

kps

loading-bay-o

Sedia untuk Dimasuki Pejabat

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107415497
check-small-f
3,788 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.83 psf (lantai)
check-small-f
Sedia untuk dimasuki

Tentang Jaya One Residences

Jaya One @ Petaling Jaya Office For Rent

Jaya One, PJ Office For Rent (29-06)
***Corner Lot***

- Build-Up 3,788 sqft
- High Floor
- Strategic Location
- Ample Parking
- Partially furnished unit

Rental Price RM14,500
Interested pls call or WhatsApp Steve Yong 0*****

list 78274
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 14,500 /mo.
Jaya One Jalan Universiti, Jaya One, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,788 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate