Damansara Uptown Shop Office for rent !, SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya

Jalan SS21/39, SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya, Selangor

RM 11,000 /mo

2

BM

2,152

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501223049
check-small-f
2,152 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.11 psf (lantai)

Tentang Damansara Uptown Shop Office for rent !

Damansara Uptown Shop Office for rent ! (First Floor)

Damansara Uptown (1st Floor)

- Walking Distance to Starling Mall
- Surrounded with variety of F&B choices
- Facing Mainroad with higher visibility & exposure

Unit & Building details:
- 2,152 sq. ft.
- Fully Furnished Condition
- Asking Rental: RM 11,000.00 per month

---------------------------------------------
Kindly Call/ WhatsApp us at
0***** (Kevin Lum)
REN 29502
to arrange for viewing & check out available unit
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 11,000 /mo.
Jalan SS21/39, SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,152 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo