Atwater : Service Residences, Seksyen 13, Petaling Jaya

Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor

RM 4,699 /mo

3+1

BT

3

BM

1,420

check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501305434
check-small-f
1,420 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.31 psf (lantai)

Tentang Atwater : Service Residences

Atwater PJ

Atwater PJ

1420 sqft
3 bedrooms
3 bathrooms
high floor overlooking north to SS2.
Asking rent is RM4,700 slightly nego.
Unfurnished with fridge

AARON CHAN
REN 64224
012____642____3145
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CRYSTAL REALTORS SDN BHD [ E (1) 1830 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,699 /mo.
Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,420 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CRYSTAL REALTORS SDN BHD [ E (1) 1830 ]