K Avenue Commercial, Penampang

Jalan Cyber City, Penampang, Sabah

RM 2,200 /mo

1

BM

1,153

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501303598
check-small-f
1,153 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.91 psf (lantai)

Tentang K Avenue Commercial

K avenue 3rd floor office lot for rent

FOR RENT | K Avenue Shop Office | kepayan,Penampang

Location: Jalan Lintas, Lido Penampang
Property Type: Shop Office (3rd Floor)

Rental: RM2,200 / month

Details:
• Built-up: 1,153 sqft
• Floor: 3rd Floor
• Move-in ready

Highlights:
• Strategic prime location
• Suitable for Office / Showroom / Training Centre
• Easy access from main road (Jalan Lintas)
• Surrounded by established commercial area

Ideal space for business expansion in a high-demand Lido area.

For viewing & enquiry: +6***** (Sam Lim)

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Jalan Cyber City, Penampang, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,153 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian