Kawasan Perindustrian Pasir Gudang, Pasir Gudang

Kawasan Perindustrian Pasir Gudang, Pasir Gudang, Johor

RM 348,000 /mo

157,687

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501184747
check-small-f
157,687 kps luas pelan lantai
check-small-f
6 ekar luas tanah

Tentang Kawasan Perindustrian Pasir Gudang

Single storey detached warehouse with double storey office for Rent

Subject Property : Pasir Gudang, Johor (AT.PG_F013)
Category of Land : Industry/Warehouse
Tenure : Leasehold
Type of Building : Single storey detached warehouse with double storey office
Land up Area : Appx. 6 acres
Build up Area
➢ Total Area: Appx. 157,687 sq.ft
➢ Warehouse: Appx. 155,000 sq.ft
➢ Office: Appx. 2,687 sq.ft
Power supply : 300 Ampere
Ceiling Heights : 8 Meter
Floor loading : 20 kN/m²
Rental Price : RM 348,000.00 /month @ RM 2.21 psf

*Newly renovated
*Availability : Ready to Handover
Please contact Alice Tee via WhatsApp for viewing arrangement.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 348,000 /mo.
Kawasan Perindustrian Pasir Gudang, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 157,687 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

agency logo