Eco Biz 3 @ Eco Tropics, Taman Kota Masai, Pasir Gudang

Eco Biz 3 @ Eco Tropics, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 3,100 /mo

2,799

check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501203646
check-small-f
2,799 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.11 psf (lantai)

Tentang Eco Biz 3 @ Eco Tropics

Eco Biz 3 @ Eco Tropics

For Rent RA520 (PG)
Eco Biz 3 @ Eco Tropics
Google Map: www.h*****
Property Type: 2 Storey Shoplot Ground Floor (Intermediate)
Build Up Area: 2799sqft
Land Size & Area: 20x 70
Deposit: 2+1+0.5
Available Date: Anytime

Shoplot Listing
Main Road
Ground Floor
1st Floor Rental: RM1600

Remark
Whole Block Available: RM4500
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,100 /mo.
Eco Biz 3 @ Eco Tropics, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,799 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]